OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY SOUTĚŽE ORDINACE ROKU 2016

MUDr. Moderní Lékař 1234

Autor: MUDr. Moderní Lékař 1234

Zde začíná prostor Vaší webové ordinace, která Vám nabízí široké možnosti využití. Nejprve můžete uvést základní informace o Vaší ordinaci jako je…

Více o autorovi

 

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY SOUTĚŽE ORDINACE ROKU 2016

 

 

 

 

 

ORDINACÍ ROKU 2016 JE… 

MUDr. Vícha Igor, Ph.D.  č.d. 102, 46342 - Frýdštejn s celkovým počtem 979 hlasů.

Gratulujeme.

 

2. místo v soutěži získala ordinace MUDr. Leopold Sedláček s.r.o. Mikulášská 2438/61a, 794 01 - Krnov

3. místo v soutěži získala ordinace MUDr. Doležel Tomáš s.r.o. 1. máje 99, 28901 - Dymokury 

 

 

OCENĚNÍ IN MEMORIAM udělujeme panu MUDr. Miloslavu Michkovi, vítězovi prvního ročníku soutěže ORDINACE ROKU 2015.

 

 

VÝHERCI SOUTĚŽE PODLE REGIONŮ: 

 

KRAJ PRAHA 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala ordinace BENE VOBIS s.r.o., praktický lékař, Kosmická 2/537, 14900 - Praha 11
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala ordinace Ordinace Kerner s.r.o., MUDr. Marek Kerner, Ostrovského 253/3, 15000 - Praha 5
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala ordinace Medistra s.r.o., MUDr. Tereza Galečková, Krupská 28/1978, 10 000 - Praha 10

 

 

KRAJ STŘEDNÍ ČECHY 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala ordinace MUDr. Doležel Tomáš s.r.o. , 1. máje 99, 28901 - Dymokury 
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala ordinace MUDr. Jiří Březina - Metabolické centrum, Nemocniční 487, Mělník 276 01, - 
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala ordinace MUDr. Helena Potančoková, Lidická 1715, Vlašim 25801 

 

 

KRAJ JIHOČESKÝ 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala ordinace MUDr. Doležalová Dana, Gen. Fanty 25, 38241 – Kaplice
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala ordinace MUDr. Šedivá Hana, Malšice 54, 39175  Malšice
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala ordinace MUDr. Compeĺ Vladimír, Senovážné nám. 1616, 37001 - České Budějovice

 

 

KRAJ JIHOMORAVSKÝ 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala ordinace MUDr. Martina Ježková s.r.o., Horní Valy 13, 695 01 - Hodonín 
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala ordinace Jihomoravské dětské léčebny, p.o., č.d. 389, 67914 - Ostrov u Macochy
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala ordinace Doc. MUDr. Tomáš Skřička, CSc., Boženy Němcové 9, 678 01 – Blansko

 

 

KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Královehradecký získala ordinace MUDr. Miroslava Kloudová, Mžany 19, 503 15 - Mžany
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Královehradecký získala ordinace MUDr. Martin Slovák, Tyršova 928, 517 54 - Vamberk
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Královehradecký získala ordinace MUDr. Pavlína Páblová s.r.o., Foerstrova 1656/3, 500 02 - Hradec Králové

 

 

KRAJ LIBERECKÝ 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala ordinace MUDr. Vícha Igor, Ph.D., Frýdštejn 102, 463 42 Frýdštejn
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala ordinace MUDr. Jana Siblíková, Mánesova 1322/7, 470 01 - Česká Lípa 
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala ordinace MUDr. Jiřina Alšová, Hanychovská 549/28, 460 07 - Liberec III - Jeřáb 

 

 

KRAJ MORAVSKOSLEZSKÝ 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala ordinace MUDr. Leopold Sedláček s.r.o., Mikulášská 2438/61a, 794 01 - Krnov
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala ordinace MUDr. Sylva Piegzová, Zámecká 108, 733 01 - Karviná 
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala ordinace MUDr. Taťána Silberová - Silmed DUO s.r.o., Pustkovecká 314/61, 708 00 - Ostrava – Poruba 

 

 

KRAJ OLOMOUCKÝ 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala ordinace doc. MUDr. Dalibor Pastucha, Ph.D., MBA, U Reálky 1076/4, 77900 - Olomouc
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala ordinace MUDr. Andrea Adamcová, Náklo 59, 783 32 - Náklo
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala ordinace TCA s.r.o., Hálkova 2, 77200 - Olomouc 

 

  

KRAJ PARDUBICKÝ 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala ordinace Gynekologie Dubina, Lidmily Malé 656, 530 12 - Pardubice III
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala ordinace MDDr. Petr Sládek, Purkyňova 249/16, 568 02 - Svitavy
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala ordinace BROMED s.r.o. - MUDr. Václav Brožka, Rubešova 641, 539 73 - Skuteč

 

 

KRAJ PLZEŇSKÝ 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala ordinace MUDr. Havlíčková Kamila, K Letišti 385/II, 33901 – Klatovy
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala ordinace Rehabilitace Plzeň s.r.o., Sokolovská 77, 323 00 - Plzeň
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala ordinace MUDr. Alena Šebková, Strážnická 36, 323 00 - Plzeň 

 

 

KRAJ ÚSTECKÝ 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala ordinace GYNVITAE MUDR MIROSLAV VÍTEK, s.r.o., Josefa Skupy 23/2304, 43401 - Most
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala ordinace MUDr. Martin Krákora, Královéhradecká 418, 43151 - Klášterec nad Ohří
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala ordinace MUDr. Monika Roubalová, Pod Nemocnicí 2503, 440 01 - Louny 

 

 

KRAJ VYSOČINA 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Michek Lubomír, Na Bradle 1113, 58291 - Světlá nad Sázavou
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Jiří Ordelt, 5. května 740, 583 01 - Chotěboř
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Filkuka Tomáš, Jihlavská 49, 67521 - Okříšky

 

 

KRAJ ZLÍNSKÝ 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala ordinace MUDr. Miroslava Strnadová, Brumov-Bylnice 1189, 763 31 - Brumov-Bylnice
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala ordinace MUDr. Blanka Kudělková, Zahradní 642, 763 02 - Zlín - Malenovice
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala ordinace Rehabilitace MUDr. Dana Mikulčáková s.r.o., Dolní 1568, Bystřice pod Hostýnem 768 61 

 

 

KRAJ KARLOVARSKÝ 

  1. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala ordinace Chirurgie Galenia Cheb s.r.o., 26. dubna 9, 350 02 - Cheb
  2. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala ordinace CHIRURGIE Svatek s.r.o. - MUDr. Jan Svatek, Valdštejnova 20, 350 02 - Cheb
  3. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala ordinace MUDr. Petra Mestická, Čapkova 1067, 357 35 - Chodov 

 

 

 

 

VÝHERCI JEDNOTLIVÝCH SAMOSTATNÝCH KATEGORII: 

 

ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DĚTI A DOROST: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost získala ordinace MUDr. Leopold Sedláček s.r.o., Mikulášská 2438/61a, 794 01 - Krnov
  2. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost získala ordinace TCA s.r.o., Hálkova 2, 77200 - Olomouc
  3. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost získala ordinace MUDr. Jiřina Alšová, Hanychovská 549/28, 460 07 - Liberec III - Jeřáb

 

 

ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro dospělé získala ordinace MUDr. Doležel Tomáš s.r.o. , 1. máje 99, 28901 - Dymokury
  2. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro dospělé získala ordinace MUDr. Dana Doležalová, Gen. Fanty 25, 382 41 Kaplice
  3. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro dospělé získala ordinace MUDr. Andrea Adamcová, Náklo 59, 783 32 - Náklo 

 

STOMATOLOGICKÁ ORDINACE: 

 

  1. – 2. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace MDDr. Petr Sládek, Purkyňova 249/16, 56802 - Svitavy

      1. - 2. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace VM-dent s.r.o. - MUDr. Václav Dušek, Mazurská 484/2, 181 00 - Praha 8 – Troja

      3. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace MDDr. Dalibor Korčák, Lesnická 1802/11, 61300 - Brno

 

 

CHIRURGICKÁ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Chirurgická ordinace získala ordinace MUDr. Michek Lubomír, Na Bradle 1113, 58291 - Světlá nad Sázavou 
  2. místo soutěže v kategorii Chirurgická ordinace získala ordinace Chirurgie Galenia Cheb s.r.o., 26. dubna 9, 350 02 - Cheb 
  3. místo soutěže v kategorii Chirurgická ordinace získala ordinace CHIRURGIE Svatek s.r.o. - MUDr. Jan Svatek, Valdštejnova 20, 350 02 - Cheb 

 

 

NEUROLOGICKÁ ORDINACE: 

  1. místo soutěže v kategorii Neurologická ordinace získala ordinace MUDr. Martina Kovářová, Lipová 807/14, 434 01 - Most  
  2. místo soutěže v kategorii Neurologická ordinace získala ordinace MUDr. Hana Boušková, Masarykova 31, 602 00 - Brno - město
  3. místo soutěže v kategorii Neurologická ordinace získala ordinace Neurologie Galenia s.r.o. MUDr. Petr Nejtek, 26. dubna 2323/9, 350 02 - Cheb

 

 

GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Gynekologická ordinace získala ordinace GYNVITAE MUDR MIROSLAV VÍTEK, s.r.o., Josefa Skupy 23/2304, 43401 - Most
  2. místo soutěže v kategorii Gynekologická ordinace získala ordinace MUDr. Sylva Piegzová, Zámecká 108, 733 01 - Karviná
  3. místo soutěže v kategorii Gynekologická ordinace získala ordinace MUDr. Monika Roubalová, Pod Nemocnicí 2503, 440 01 - Louny 

 

 

UROLOGICKÁ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Urologická ordinace získala ordinace MUDr. Stanislav Polák, Svatohavelská 266, 51601 - Rychnov nad Kněžnou 

      2.- 3. místo soutěže v kategorii Urologická ordinace získala ordinace MUDr. Ivana Ošťádalová, Jeronýmova 750/1, 500 02 - Hradec Králové

      2. - 3. místo soutěže v kategorii Urologická ordinace získala ordinace MUDr. Jarmila Savická, Klášterní 117/2, 460 01 - Liberec

  

 

REHABILITAČNÍ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Rehabilitační ordinace získala ordinace doc. MUDr. Dalibor Pastucha, Ph.D., MBA, U Reálky 1076/4, 77900 - Olomouc
  2. místo soutěže v kategorii Rehabilitační ordinace získala ordinace Rehabilitace Plzeň s.r.o., Sokolovská 77, 323 00 - Plzeň
  3. místo soutěže v kategorii Rehabilitační ordinace získala ordinace Rehabilitace MUDr. Dana Mikulčáková s.r.o., Dolní 1568, Bystřice pod Hostýnem 768 61  a ordinace Rehabilitace Ilona Jesínková s.r.o., Přátelství 383, 441 01 - Podbořany

 

 

OČNÍ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Oční ordinace získala ordinace MUDr. Vícha Igor, Ph.D., Frýdštejn 102, 463 42 Frýdštejn 
  2. místo soutěže v kategorii Oční ordinace získala ordinace MUDr. Ludmila Říhová, Bělehradská 407/22, 120 00 - Praha 2
  3. místo soutěže v kategorii Oční ordinace získala ordinace MUDr. Marcela Prokopová, Tylova 502/39, 301 00 - Plzeň - Jižní Předměstí

 

 

ORTOPEDICKÁ ORDINACE: 

 

  1. - 2. místo soutěže v kategorii Ortopedická ordinace získala ordinace ORTOPEDIE ŠŤASTNÝ s.r.o., Španielova 1280/28, 163 00 - Praha 6 – Řepy
  1. - 2. místo soutěže v kategorii Ortopedická ordinace získala ordinace MUDr. Jiří Jochymek, Ph.D., Purkyňova 36, 682 17 - Vyškov 3. místo soutěže v kategorii Ortopedická ordinace získala ordinace MUDr. Karel Horel, Moskevská 671/56, 470 01 - Česká Lípa

 

 

ORDINACE ESTETICKÉ A PLASTICKÉ CHIRURGIE: 

 

       1. místo soutěže v kategorii Ordinace estetické a plastické chirurgie získala ordinace MUDr. Michal Sviták, alej Svobody 923/80, 323 00 - Plzeň, Severní Předměstí 

       2. - 3. místo soutěže v kategorii Ordinace estetické a plastické chirurgie získala ordinace MUDr. Ludvík Zemánek, Zdeňka Fibicha 2866, 434 01 - Mo

       2. – 3. místo soutěže v kategorii Ordinace estetické a plastické chirurgie získala ordinace MUDr. Petr Čerbák CSc., Libušina třída 580/4, 623 00 - Brno - Kohoutovice

 

 

POLIKLINIKY A SDRUŽENÁ ZDR. ZAŘÍZENÍ:

 

  1. místo soutěže v kategorii Polikliniky a sdruřená zdr. zařízení získala ordinace Medicur spol. s r.o., Myslíkova 10, 12000 - Praha 2 
  2. místo soutěže v kategorii Polikliniky a sdruřená zdr. zařízení získala ordinace První česká lékařská společnost, s.r.o., Chmelová 6a/3312, 10600 - Praha 10
  3. místo soutěže v kategorii Polikliniky a sdruřená zdr. zařízení získala ordinace MUDr. Červenka Josef, CSc., Kartouzská 6/204, 15000 - Praha 5

 

 

LOGOPEDICKÁ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Logopedická ordinace získala ordinace PaedDr. Jana Vobořilová, logopedie-Turnov, Antonína Dvořáka 303, 511 01 - Turnov
  2. místo soutěže v kategorii Logopedická ordinace získala ordinace Mgr. Jaroslava Uhlíková, Jana Žižky 730/2, 357 51 - Kynšperk nad Ohří

 

 

KARDIOLOGICKÁ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Kardiologická ordinace získala ordinace Kardio-Píšová, s.r.o., Mánesova 646, 500 02 - Hradec Králové
  2. místo soutěže v kategorii Kardiologická ordinace získala ordinace MUDr. Soňa Zajíčková, Butovská 592, 506 01 - Jičín

 

 

INTERNÍ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Interní ordinace získala ordinace MUDr. Mgr. Miroslav Beňo, Viniční 235, 615 00 - Brno 
  2. místo soutěže v kategorii Interní ordinace získala ordinace MUDr. Compeĺ Vladimír, Senovážné nám. 1616, 37001 - České Budějovice

 

 

ENDOKRINOLOGICKÁ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Endokrinologická ordinace získala ordinace MUDr. Martina Honková, Pekařská 7, 746 01 - Opava 
  2. místo soutěže v kategorii Endokrinologická ordinace získala ordinace MUDr. Marta Masárová, Liberecká 10, 412 01 - Litoměřice

 

 

DIABETOLOGICKÁ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Diabetologická ordinace získala ordinace MUDr. Jiří Březina - Metabolické centrum, Nemocniční 487, Mělník 276 01, - 
  2. místo soutěže v kategorii Diabetologická ordinace získala ordinace MUDr. Emil Záhumenský, Kotěrova 5546, 760 01 - Zlín

 

 

DERMATOLOGICKÁ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Dermatologická ordinace získala ordinace MUDr. Iveta Fremlová, 1. Máje 788/7, 784 01 - Litovel 
  2. místo soutěže v kategorii Dermatologická ordinace získala ordinace MUDr. Milan Junášek s.r.o., Kateřinská 1526/7, 120 00 - Praha 2 - Nové Město
  3. místo soutěže v kategorii Dermatologická ordinace získala ordinace MUDr. Jana Jansová Kalousová, Prokopa Holého 146, 470 01 - Česká Lípa

 

 

PSYCHOLOGICKÁ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Psychologická ordinace získala ordinace PhDr. Miluše Müllerová MIHOP s.r.o. Vrchlického 57, 586 01 Jihlava

 

 

PSYCHIATRICKÁ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Psychiatrická ordinace získala ordinace MUDr. Andrea Wolna, Havlíčkova 146, 508 01 – Hořice 
  2. místo soutěže v kategorii Psychiatrická ordinace získala ordinace MUDr. Jana Novosadová s.r.o., Boženy Němcové 9, 678 01 Blansko
  3. místo soutěže v kategorii Psychiatrická ordinace získala ordinace MUDr. Frátriková psychiatrie s.r.o., Smilova 405, 530 02 Pardubice - Zelené Předměstí 

          a MUDr. Tibor Miklóš, Jabloňová 2992/8, 106 00 Praha 10

 

 

POHOTOVOST:

 

  1. místo soutěže v kategorii Pohotovost získala ordinace Dětská lékařská pohotovost Karviná, Vydmuchov 399/5, 734 12 - Karviní - Ráj
  2. místo soutěže v kategorii Pohotovost získala ordinace Canadian Medical Care ČR - soukromá klinika, Veleslavínská 1/30, 162 00 - Praha 6 - Veleslavín
  3. místo soutěže v kategorii Pohotovost získala ordinace MUDr. Tupá Irena, Přátelství 279, 44101 - Podbořany

 

 

ALERGOLOGICKÁ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Alergologická ordinace získala ordinace MUDr. Jiří Ordelt, 5. května 740, 583 01 Chotěboř
  2. místo soutěže v kategorii Alergologická ordinace získala ordinace MUDr. Jana Poloniová, Matice školské 17, 370 01 České Budějovice
  3. místo soutěže v kategorii Alergologická ordinace získala ordinace MUDr. Alena Sellnerová, Teplická 371/72, 405 02 - Děčín IV - Podmokly 

 

 

ALTERNATIVNÍ MEDÍCÍNA:

 

  1. místo soutěže v kategorii Alternativní medicína získala ordinace MUDr. Jiří Blechta, Vožická 2068, 390 01 - Tábor
  2. místo soutěže v kategorii Alternativní medicína získala ordinace Ambulance Věžičky s.r.o. - MUDr. Ivo Špaček, Porubská 18/549, 700 30 – Ostrava

 

 

ORL ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii ORL ordinace získala ordinace MUDr. Věra Pokorná, Teplická 371/72, 405 02 Děčín 4
  2. místo soutěže v kategorii ORL ordinace získala ordinace MUDr. Božena Kučerová, s.r.o., Česká 161/1, 602 00 - Brno - město, 2. místo soutěže v kategorii ORL ordinace získala také ordinace ORL Barrandov s.r.o., Krškova 807/21, 152 00 Praha 5 - Barrandov
  3. místo soutěže v kategorii ORL ordinace získala ordinace MUDr. Zuzana Vlková - ORL Rokycany, Voldušská 750, 33701 - Rokycany - Nové Město

 

 

OSTATNÍ ORDINACE: 

 

  1. místo soutěže v kategorii Ostatní ordinace získala ordinace MUDr. Doležalová Dana, Gen. Fanty 25, 38241 – Kaplice
  2. místo soutěže v kategorii Alergologická ordinace získala ordinace MUDr. Jiří Ordelt, 5. května 740, 583 01 - Chotěboř
  3. místo soutěže v kategorii Alergologická ordinace získala ordinace MUDr. Compeĺ Vladimír, Senovážné nám. 1616, 37001 - České Budějovice