Cadenza - zdravotnické oblečení a pracovní oděvy

Společnost Cadenza se zaměřuje na zdravotnické oblečení a pracovní oděvy. Jedná se o ryze českou firmu, jejímž cílem bylo nahradit neforemné a nevzhledné uniformy lékařů a zdravotních sester. Tomu odpovídá také aktuální katalog se zdravotnickým oblečením pro rok 2015. V katalogu najdete hned několik desítek druhů zdravotnického oblečení. Jsou zde zastoupeny trička, kalhoty, pláště, košile, halenky, sukně a šaty, mikiny a vesty, zdravotnická obuv a další doplňky, mezi které patří i ložní prádlo. Společnost se drží hesla, že špičkový design a kvalita materiálu je základ úspěchu a na zdravotnickém oblečení v jejím katalogu je to skutečně znát. Více se dozvíte na www.cadenza.cz.

Kvalitní zdravotnické i pracovní oděvy

Značka Cadenza funguje na českém trhu od roku 1990. Hlavním úkolem bylo přinést do světa nevzhledných zdravotnických uniforem určitou eleganci a kvalitu. Cadenza se tedy zaměřila na to, aby pracovní oděvy už dál nezatěžovali lidi svou neforemností. Záměr byl jednoduchý, inovovat stávající zdravotnické a pracovní oblečení tak, aby bylo slušivé, ale zároveň si udrželo svůj standard a profesionalitu.

Již v roce 1993 společnost uvedla na trh první reklamní kampaň se základním sortimentem. Byly to pracovní oděvy určené lékařům a zdravotním sestrám. Od té doby byly výrobky neustále vylepšovány a testovány. V současné době katalog čítá několik desítek druhů zdravotnického oblečení pro všechny příležitosti a úkoly, které jsou s výkonem této náročné profese spojeny. Společnost se svými výrobky přizpůsobuje moderní době a stále náročnějším potřebám na kvalitní oděvy zdravotníků. V současné době je firma Cadenza uznávanou značkou nejen v tuzemsku, ale také v zahraničí.

Ovšem za veškerým vystavovaným oblečením nesoucím značku Cadenza stojí píle všech zaměstnanců. Výbornou práci odvádí designéři, výrobní úsek, distribuce i lidé, kteří udržují kontakt se zákazníky. Každý se snaží odvádět co nejlepší práci, protože jen tak lze docílit těch nejlepších výsledků. Více než dvacetileté působení na trhu vyžaduje obrovské úsilí, které společnost věnuje neustálé inovaci, kontrole a vymýšlení nových a ještě propracovanějších střihů. Velmi důležité je, aby se jednotlivé části oblečení a pracovních oděvů navzájem doplňovaly a šly snadno kombinovat.