3....2....1....  S T A A A A R T  ! ! ! 

Vážení a milí ! 

Už je to tu ! 

Dost pochybuji, že jste se, coby případní naší pacienti :-), těšili na 2.1.2023 jako já ! 

Jsem neskutečně šťastná, že se mi podařilo za ten rok sestavit nový pracovní tým a můžeme směle pokračovat v naší dosavadní činnosti :-)

Věřím, že jste nám zachovali a zachováte přízeň a budeme se na vás těšit ! 

Přeji vám spokojený a šťastný rok 2023 ! 

KNT 

 

 

*** ZMĚNY ORDINAČNÍ DOBY V ÚNORU 2023 ***

 3.2. - ordinujeme POUZE DO 11:00   !!!   Prosím všechny pozvané pacienty, nechť se dostaví NEJDÉLE DO 10:30 !  Děkuji :-)

7.2. - CHIRURGIE NEOORDINUJE, RTG v provozu dle pracovní doby ortopedie 

21.2. - CHIRURGIE NEORDINUJE, RTG v provozu dle prac. doby ortopdie

 

 

 

N O V I N K A 

Od 1/2023 má v  naší ambulanci detašované pracoviště fa PROTETIKA SLAVÍK, s.r.o., která se zabývá výrobou protéz, ortéz, ortopedických vložek na míru. 

St 8:00-10:00

kontakt.: protetika.slavik@seznam.cz

              www.protetikaslavik.cz

 

 

 

VĚNUJTE, PROSÍM, POZORNOST NĚKOLIKA ORGANIZAČNÍM VĚCEM... :

Poslední odpolední ordinační hodinu ošetřujeme  pouze akutní případy, případně pacienty po domluvě.

Pokud bude vyčerpána kapacita pracovní doby, bude poslední pacient přijat do čekárny 30-15 min. před koncem ordinačních hodin.

* PO + ČT, kdy jsme v ambulanci  dopoledne i odpoledne, provádíme malé výkony, na které se pacienti objednávají na určitou hodinu. Doba čekání se může prodloužit.

Pokud nevíte přesně, jaké jsou ordinační hodiny, a nemáte možnost internetu, Infocentrum vydalo brožury se seznamem všech ambulancí a jejich pracovní dobou.

I já se musím v medicíně celoživotně vzdělávat, takže čas od času musím navštívit odborné kongresy a semináře, nemůžu být tudíž na dvou místerch zároveň...  :-)

* V poslední době se nám tady rozmohl takový nešvar... Pacienti si vynucují péči po pracovní době, protože třeba ještě vyšetřujeme a ošetřujeme pacienty, kteří přišli v řádnou pravní dobu, a "když už jsme tady, tak je přece ošetříme..."

Tak pro upřesnění: Navštěvujete soukromé zdravotnické zařízení, které má povinnost ošetřit pacienta neprodleně pouze v bezprostředním ohrožení života. To, jistě uznáte, v 99% není.  Pokud se nenahlásíte sestře včas, může se stát, že už vás neošetříme. I my jsme jenom lidé a máme svoje soukromé životy. Milujeme medicínu a děláme ji, jak nejlépe dovedeme dle svých možností. Nejsem typ člověka, který se považuje za něco víc, když má vystudovanou medicínu, a nikdy jsem se titulem neoháněla. Ale čeho je moc, toho je příliš... Už mi je taky přes 40 a nenechám si , s prominutím, víte co,  **** na hlavu.

Děkuji za pochopení !

KNT

 

OZNÁMENÍ

Vážení pacienti!

Vzhledem k tomu, že se chirurgický tým pod vedním prim.Serbáka v Litomyšli snaží dostatečně zabezpečit plnohodnotnou chirurgickou péči v rámci akutního oddělení, rozhodla jsem se navýšit si úvazek v Litomyšli na 0,4, tzn. opět budu v Litomyšli ÚTERKY 7:00-15:30 a ve STŘEDY 7:00-13:00. K tomu budu sloužit i pohotovostní služby 4-5x v měsíci. To ovšem znamená omezení ordinačních hodin v mojí ordinaci ve Vysokém Mýtě. Vzhledem k tomu, že v ÚTERKY jsem u sebe jen 2 hod. odpoledne, bude se jednat právě o ně.  Ve zkratce: 2x v měsíci se zruší úterní ordinační hodiny, když budu sloužit z úterka na středu v Litomyšli. Sledujte tuto webovou stránku, kde bydou termíny zrušení ordinace vždy vypsány, a dále pak budou viset v čekárně a na vstupních dveřích na naše pracoviště.

RTG je zdigitalizováno, jsme nadmíru spokojené ! Poplatek za vypálení snímků na CD je 50 Kč,-.

 

 

 

Od 1.8.2017 vám poskytneme v prostorách našeho zdravotnického subjektu i kompletní UZ diagnostiku, kterou zabezpečí druhoatestavaná zkušená lékařka MUDr.Hana Tobkvá.

Dále zde naleznete ordinaci ortopedie, rehabilitace, logopedie, gynekologie.  V podkroví sídlí kanclář a učebny Autoškoly Podorlicko.