Upozornění pro pacienty :

Vzhledem k velkému množství telefonátů do ordinace prosíme všechny pacienty užívající dlouhodobě léky pro chronická onemocnění, aby si léky objednávali všechny současně na dobu 3 měsíců.

Je možné objednávat léky i emailem :   helena.stoklaskova@email.cz

 

Pro laboratorní výsledky volejte v době mezi 11 a 12 hodinou.

 

Pro zdravotní konzultace  (výpisy z dokumentace, důchodová řízení, soc. příspěvky apod.) se objednávejte telefonicky  předem  na  dobu  mezi  6 - 7 hodinou  a   13 - 14 hodinou.

 

 

 

Prosíme, máte - li respirační potíže ( kašel, rýma, nachlazení, bolesti v krku ) či teplotu, vstupujte do střediska s ochranou  dýchacích cest ( rouška, respirátor ).

Doporučujeme všem, kteří mají výše popsané zdravotní potíže, aby si provedli před vstupem do střediska   antigenní test . V případě pozitivity AG testu do střediska nevstupujte, pouze volejte do ordinace.

Děkujeme.

 

 

____________________________

Stránky vám budou sloužit k naší vzájemné spolupráci.

Budete zde nacházet veškeré informace o aktuálním dění v naší ordinaci, o dovolených, očkování, prevenci atd. Můžete si zde přečíst některé rady, také si stáhnout formuláře, které vyplníte a přinesete k očkování. Dále si můžete prostudovat příbalové letáky k očkovacím látkám.

____________________________

Přijímáme nové pacienty.