AKTUÁLNĚ


 

Od 28.2. do 7.3.bude mít Dr.H.Jarošová dovolenou,proto nebude ordinace v Syrovicích a odpolední ordinace 28.2.,4.3.,6.3.2024


 


Milí rodiče a moji malí i velcí pacienti 
mimo informaci o ordinaci o vánocích,bych se s vámi podělila o změnách v naší ordinaci: 
od ledna 2024 s námi bude pracovat MUDr.Alice Habrová,kterou někteří už znáte,když se u nás připravovala na atestační zkoušku.Nyní atestaci úspěšně absolvovala, a tak se s ní budete potkávat místo mne každé dopoledne v ordinaci v Rajhradě, společně s novou sestřičkou  
Miroslavou Dragounovou.P.Miroslavu Dragounovou někteří ji znáte z dětské chirurgie FDN a nebo jako maminku Davídka z Holasic. 
Já se sestřičkou budeme ordinovat od poloviny ledna 24 v pondělí a středu dopoledne v Syrovicích v budově MŠ a odpoledne v ordinaci v Rajhradě.Obě dvě jsme už dlouho v důchodovém věku, a tak jsem ráda,že p.Dr.Habrová k nám nastupuje ,a že se s ní podělím o práci a  samozřejmě se budeme i zastupovat . Stále platí veškeré informace,telefon i emeil MUDr.Hana Jarošová.Určitě se s Vámi neloučíme,ale vítáme mezi námi mladší generaci,která chce u nás pracovat a o Vás pečovat.Doufám,že si k ní najdete cestu stejnou jako ke mně,za kterou Vám já děkuji. 
MUDr.Hana Jarošová

 


Zástup zajišťuje p.Dr. Havelková jen akutní stavy.
 Více zde: https://www.mudrjarosova.cz/dovolena/ 

Prosím jen akutní stavy,běžná nachlazení zkusit vyléčit kapkama do nosu,Stoptusinem a Kalobou.Zdr.sestřička je v ordinaci.

 

 

Přijímáme nové pacienty pouze z našeho obvodu po předchozí domluvě!!! Informace hlavně pro budoucí maminky, které u nás chtějí zaregistrovat miminko. Z kapacitních důvodů jsou další registrace omezené.