Kamera do ordinace

Být pořád blíž svým pacientům a tím snižovat administrativní zátěž ordinace, je filosofie všech našich zdravotnických projektů. Nyní jsme technologii přivedli k dokonalosti, neboť nezprostředkováváme jenom informace, ale přenášíme celý obraz.

 

3 úžasné způsoby využití jednoho produktu za skvělou cenu:

Výkonná a bezdrátová WiFi Webkamera umožní lékařům neustálý a jednoduchý kontakt s pacientem. Dovolte svým pacientům nahlédnout do Vaší čekárny a zhodnotit stav obsazenosti ordinace. Sami si tak udělají přibližnou představu o tom, jak dlouho jim návštěva ordinace zabere a naplánují si vše potřebné. Je přece lepší mít čekárnu plnou trpělivých pacientů, než pacientů nervózních. Atmosféra je pak mnohem příjemnější. Ale úplně nejlepší je mít čekárnu plnou tak akorát, jak se pacientům líbí. Nemyslíte?

Navíc, přehled o tom, kolik pacientů aktuálně potřebuje Vaši pomoc a čeká na Vás v čekárně, máte i Vy a sestřička. Stačí se jenom podívat na svůj profil a vše vidíte. Bez klepání a zdržování se víte vždy přesně, přímo ze své židle, kdo vstoupil do čekárny.

Bezpečnost, je jedním z hlavních aspektů našeho produktu. Pasivní zabezpečení Vašeho majetku v ordinaci rozhodně nejrychleji provedete naší bezdrátovou WiFi Webkamerou. Kamera totiž působí jako skvělá prevence, protože ji mají pacienti na očích. Dvakrát si rozmyslí, jestli poškodí majetek ordinace, když jsou na záznamu. Aktivní střežení objektu je zabezpečeno nočním viděním kamery v speciálním režimu. Pokud Vám někdo v noci vstoupí do ordinace, kamera pořídí důkazový materiál a zašle Vám okamžitě varovnou SMS zprávu.

 

Neváhejte a kontaktujte nás nezávazně.

 

Více na kameradoordinace.cz