Často kladené otázky

Nechte své pacienty objednávat se on-line!

 

Nabízíme Vám online systém Orfeo, nejlepší online objednávkový systém pro pacienty a ordinace v Česku a na Slovensku. Tento systém se dokáže přizpůsobit Vašemu tempu práce. Intuitivní a jednoduché ovládání.

Pacient má možnost si zvolit volný termín v ordinaci. Vy pomocí vlastního účtu objednávky spravujete, přesouváte a potvrzujete. Systém sám automaticky komunikuje s pacientem pomocí emailu a dokonce mu jednotlivé potvrzené termíny připomíná.

Přehled o objednaných pacientech a jejich potížích máte odkudkoliv, v ordinaci, doma, na školení.

A mnohem více. K systému dostanete vlastní webovou stránku. Nyní za akční nabídku viz. článek VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

Vyžádejte si demo verzi zdarma na info@zdravotniregistr.cz nebo na zelené lince 800 787 800.

Níže naleznete:

Často kladené dotazy

Všeobecné obchodní podmínky

Videoprezentace služeb a Orfeo

 

Co poskytujeme?

Hledáte doktora, specializovanou ordinaci či potřebujete jen poradit? Nabízíme Vám seznam lékařských ordinací po celé České republice. U každého subjektu podáváme veškeré důležité informace, jako je adresa, kontakt, druh poskytovaných služeb a otevírací doba ordinace. Můžete si zaregistrovat Vaší ordinaci či laboratoř.

Jak zaregistrovat Vaší ordinaci?

Registrace je jednoduchá. Stačí kliknout na kolonku REGISTROVAT ORDINACI, vyplnit požadované údaje, následně zaškrtnout veškeré Vámi poskytované služby a kategorii, kde se má Vaše ordinace zobrazit. Nakonec zaškrtněte pojišťovny, se kterými máte smluvní ujednání. Do 24hodin se Vám ozve asistent, který si s Vámi domluví další spolupráci a v době do 48hodin se Vaše ordinace zobrazí.

Kolik to stojí?

Naše služby jsou odstupňovány dle ceníku, který Vám bude zaslán na Váš e-mail poté, co dokončíte registraci.

Jaké jsou výhody?

Výhody spočívají v tom, že Vaše ordinace bude na očích - dozví se o ní více lidí. Zdravotniregistr.cz se umisťuje v předních pozicích na klíčová slova - doktor, lékař a lékařská pohotovost. Pomůžeme Vám tímto zviditelnit Vaší ordinaci a přilákat dalš potenciáolní klienty.

TOP HomePage, TOP5 & NÁŠ TIP

TOP HomePage jsou ordinace, které se zobrazují na hlavní stránce - jsou vidět na prvních místech.

TOP5 je 5 ordinací, které se zobrazují první v řadě v sekci DLE REGIONU a v sekci DLE VÝKONU.

NÁŠ TIP zobrazuje 2 nejlepší ordinace v České republice v sekci DLE REGIONU a DLE VÝKONU - Vaše ordinace bude vždy na očích!

Chcete, aby se Vaše ordinace zobrazovala na těchto výsadních místech? Objednejte si službu TOP HomePage, TOP5 či službu NÁŠ TIP. Cena dle ceníku.

Jak vybrat tu správnou ordinaci?

Možnosti hledání v Zdravotním registru jsou nepřeberné. Na výběr je filtrování podle krajů, měst, ale i výkonu či pomocí fulltextového vyhledávání.

Proč využívat náš Zdravotní registr?

Výhodou našeho portálu je přehlednost a jednoduchost. Můžete si snadno zjistit, jaké služby Vámi hledaná ordinace poskytuje, jaká je otevírací doba či využít možnost porovnat si služby více ordinací a zvolit si tu, která bude splňovat veškeré Vaše požadavky.

Proč si mám vybrat právě naše služby?

Především služby ve Zdravotním registru jsou na profesionální úrovni. IT řešení seznamu lékařů a administrace profilu je častokrát kvalitnější, než Vám může nabídnout IT firma, nebo samostatný programátor. Máte záruku, že služba funguje a to i díky tomu, že ji najednou využívá několik stovek klientů. Server je pravidelně testován tak, aby byl v té nejlepší kondici.

Nejsem si jist, jestli budu umět s portálem pracovat.

Ovládání celé služby není nikterak složité. Vše je uděláno velice intuitivně a jednoduše tak, aby jste se v tom mohli rychle orientovat. Navíc v rámci služby máte k dispozici telefonickou podporu na zelené lince 800 787 800, kde můžete nadiktovat vše, co chcete doplnit, změnit nebo editovat. Stejný postup funguje i emailem na info@zdravotniregistr.cz. K dispozici máte i instruktážní videa, na kterých názorně vidíte práci se službou.

Můžu někde vidět, jak to funguje?

Před registrací profilu si můžete vyzkoušet testovací profil ZDARMA nebo se podívat na instruktážní video.

Neváhejte nás kontaktovat.

Jak pacienti najdou můj profil?

Samozřejmě nejideálnější formou je pacientům přímo doporučit, ať informace o ordinaci hledají právě na Zdravotním registru, protože je spravujete přímo Vy. Elegantním oznámením o účasti v tomto projektu je i nalepení nálepek do čekárny či ordinace, které dostanete v ceně zápisu. Automatické optimalizování profilu na Google a Seznam zaručí, že se Váš profil po zadání Vašeho jména zobrazí ve vyhledávačích na první stránce mezi prvními třemi odkazy! Víc automaticky udělat neumíme. Zbytek je na Vás. Pokud budete se svým profilem pracovat, vyhledávač to ocení a Váš odkaz bude bez problémů zobrazován na prvním místě!

Není Vaše cena vysoká?

Výška ceny, je úhlem pohledu. Naše služba je 4x levnější, než samostatná webová stránka! Pokud byste jako klient kalkuloval rovněž s on-line objednáváním pacientů, profil je minimálně 10x levnější než vlastní webová stránka. Pokud si zřídíte reprezentativní webovou stránku za cenu řekněme minimálně 16.000 korun (ročně platíte navíc doménu a webhosting), máte u nás za stejnou cenu službu na 12 let!  U nás máte v ceně navíc nonstop bezplatnou telefonickou a emailovou podporu a navíc záruku, že naše služby skutečně fungují!

Portál je poměrně strohý, proč?

Je to záměr projektu. Našim záměrem není  provozovat komunitní portál, ale projekt je zaměřen tak, aby poskytl co nejširší prostor právě doktorům, lékařům a ordinacím. Tyto „samostatné“ webové prezentace jsme seřadili co nejefektivněji (dle výkonu, dle regionu) tak, aby se v seznamu zorientoval i počítačový laik nebo i starší pacient.

Co když si pacienti na službu zvyknou a Vy mi pak navýšíte cenu registrace?

To se nemůže stát. Na každou objednávku dostává klient obci na další období, kde garantujeme, že se cena za službu nenavýší ani o korunu!

V čem je Váš portál jiný než ostatní projekty?

Náš portál je jedinečný.Cílem je nabídnout klientům co největší webový prostor pro komunikaci s pacienty. Klient má k dispozici skvělou grafiku, neomezené množství textu, fotogalerii, online mapu, ordinační hodiny, seznam pojišťoven, aktuality a mnoho dalšího. Navíc v rámci svého profilu můžete využít aplikace, které nenajdete nikde jinde.

Články: možnost psát PR články, rady pacientům, komunikovat s kolegy.

Čekárna: možnost zobrazit obsazení čekárny s přesností na půlhodiny. Na den, na celý týden.

Orfeo: unikátní online objednací systém pro pacienty a ordinace.

Na co mi bude objednávání pacientů přes internet?

Systém Orfeo Vám umožní snížit náklady a časovou zatíženost v administrativě a na druhé straně přinese více komfortu pacientům. Podstatnou část komunikace mezi pacientem a Vámi přenesete z telefonátů na email. Orfeo střeží každý termín objednání a připomíná ho pacientovi. Vy máte na oplátku přístup k všem objednaným termínům, kdekoliv máte internet-doma, v ordinaci, na školení apod. Samozřejmostí je zabránění dublování termínů a přizpůsobení Orfeo Vašemu tempo práce pomocí miniaplikace “zákroky“.

Pacienti jsou zvyklý na starý systém podávání informací a objednávání.

To je pravda. A to jenom proto, že jim nikdo nenabídl jinou možnost. Tak jak si zvykli na současný systém, zvyknou si na novou pohodlnější formu komunikace. Stačí jim dát vědět, že tady u nás naleznou informace od Vás. A to pomocí nálepek, které Vám zašleme, nebo osobním připomenutím.

Kdo jsme?

Informace naleznete ZDE.

Prezentace

On-line objednávací systém ORFEO

 

Administrační rozhraní