Online objednávání pacientů

Špičkový produkt pro moderní lékaře. Online objednávání pacientů je dnes jasným trendem stejně jako nákup zboží online v e-shopech. Dnes už asi nenajdete aktivního člověka, který by si něco nekoupil po internetu. Stejně jednoduše jak lze na internetu nakupovat, lze se i objednat do Vaší ordinace na vyšetření.

 

Pacient se může kdykoli objednat sám, na jakýkoli volný termín u Vás v ordinaci. Pečlivě si může naplánovat, kdy mu to nejvíce vyhovuje a kdy máte volno Vy. Po objednání se data zobrazí Vám nebo sestřičce v jednoduché administraci. Termín buď potvrdíte nebo přesunete. Pacient je o tom automaticky informován a termín je systémem hlídán a pacientovi předem připomínán.

 

Celá správa objednávání je velice pohodlná a rozhodně jednodušší než psaní si poznámek do objednávacího sešitu. Infrastruktura systému je navržena tak, aby se přizpůsobila jakémukoliv typu ordinace a provozu. Moderní objednávací systém pro lékaře a pro pacienty nemusí pouze přijímat objednávky, může zároveň objednávky vyřizovat a organizovat podle přání ordinace.

Můžete využít prémiové služby nejlepšího online objednávacího a organizačního systému VIZIT SMART BOOKING, které lékařům a sestřičkám ulehčují maximum práce.

 Online objednávání pacientů

1) Organizace objednávek v ordinaciSystém organizuje objednávky podle harmonogramu, který nastavíme. Konkrétní služby a výkony lze poskytovat v přesně stanovených časech a termínech, podle stylu práce lékaře v ordinaci. Zároveň je možné, aby každá služby trvala jiný čas. Důležitým prvkem v organizování objednávek je i možnost si nastavit způsob nabízení a řazení termínu v daném pracovním dni. Systém nabízí více než 6 způsobů plnění časových bloků podle toho jak chcete ordinaci vytížit a jaké objednávky potřebujete vyřizovat.

1) Automatické přeplánování objednávekNastala neočekávaná situace v ordinaci? Potřebujete odjet na školení nebo na dovolenou? Není potřeba pacienty ručně obvolávat a přeobjednávat. Systém dokáže objednávky automaticky přeplánovat a pacientům nabídnout nejbližší volný termín.

2) Automatické zaplnění volného místaPacient Vám zrušil objednaný termín? Volné místo můžete zaplnit automaticky a termín nabídnou objednaným pacientům, kteří na vyšetření čekají. Pacienti si můžou sami volný termín rezervovat a tím zaplnit volnou mezeru v objednávacím kalendáři.

3) Léčebné plánySestavte si léčebné plány pro vakcinaci, pro chronicky nemocné pacienty, pro pacienty před a po operací, pro děti, pro těhotné a nechte systém pohlídat celou potřebnou léčbu. Inteligentní objednávací proces dokáže hlídat návštěvy a podmiňovat další objednání pacienta předešlou návštěvou ordinace.

4) Pozvánky na vyšetření a prevenciSystém organizuje za Vás preventivní prohlídky přesně podle kapacit ordinace a potřeb Vašich pacientů. Pacientům přijde Pozvánka v přesně naplánované datum a pacient sám vybere z aktuálních volných termínu v ordinaci ten, který mu nejvíce vyhovuje. Na důležitou prevenci tak nezapomenete ani Vy v ordinaci, ani samotný pacient.

5) Pokročilé online objednávání pacientů na Vašich webových stránkách a na Zdravotním registruObyčejné online objednávání spíš ordinaci přidá více práce než pomůže. Nejpokročilejší online objednávání na trhu Vám umožní dát mnohem větší komfort Vašim pacientům a výrazně ulehčit administrativní práci sestřičky a celé ordinaci. Naše online objednávání je designováno tak, aby jste s pacientem nemuseli vůbec telefonovat, ale zároveň od nich získáte více informací, než kdyby telefonovali.

6) Inteligentní dotazníkyKe každé poskytované službě je možné si sestavit inteligentní dotazník, který zjistí informace o pacientových problémech i bez Vás. Na základě odpovědí systém vyhodnotí, jestli je možné se objednat, jestli je potřeba propočítat vyhrazený čas, nebo změnit pacientovi objednanou službu. Lékař i sestřička dostávají již kompletní informace o pacientovi a to včetně chytře zpracované online objednávky.

Neváhejte se na nás obrátit a během 30 minutového online představení systému zjistit více informací a odpovědí na Vaše otázky.

Další informace naleznete na www.chytrykalendar.cz

 

Kompletní objednávací systém je v ceně základní registrace.

Podívejte se na vzorový profil zde: Moderní lékař 123